Sale!
Gold Stars and Swirls Christmas Envelopes No.10, 4.12″x9.5″, Gold Foil, 20/pack, 6 packs/case
Gold Stars and Swirls Christmas Envelopes No.10, 4.12″x9.5″, Gold Foil, 20/PK NF.
Christmas No.10 Envelopes Gold Stars and Swirls by Geographics One pack contains 20 Envelopes No.10, 4.125″x9.5″, 100 gsm, 28 lb ivory offset paper, This product is gold foil-stamped.
SKU: 49069
| Weight | 0.31 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 9.5 × 4.125 × 0.38 in |
| Product Type | |
| Design Name | Stars and Swirls |
| Size | |
| Color | Gold Foil |
| Brand | |
| Theme - Event | |
| Holiday | |
| Paper Weight | 105 gsm, 28 lb |
| SELLING UNIT | Pack, Case |
| Texture - Finish | Foil |
| Other Features | Premium |
| Printing | Inkjet |
| Made in | China |
| Count/Pack Stationery | 20 |
| Packs/Case Stationery | 6 |






Reviews
There are no reviews yet.