Sale!
Royal Consumer Products®
Navy Blue Linen Certificate Holders Tri-Fold, 9.25″x12.5″, 5/pack, 10 packs/case
100% Secure payments
trought Stripe and PayPal• Trusted
Frequently bought together
This item: Navy Blue Linen Certificate Holders Tri-Fold, 9.25"x12.5", 5/pack, 10 packs/case
Price range: $14.98 through $134.91
Price range: $14.98 through $134.91
SELLING UNIT
3282 in stock
1 × In Appreciation Presentation Easel, 11.24"x21.16", 1/pack, 6 packs/case
Price range: $9.99 through $53.95
SELLING UNIT
1734 in stock
1 × Black Award Certificate Frames, 9.75"x12.25", 3/pack, 10 packs/case
Price range: $6.99 through $62.91
SELLING UNIT
6439 in stock
Description
5 Navy Blue Certificate Holders Tri-Fold, 9.25″x12.5″, 218 gsm, 80 lb navy blue linen textured cover stock, die-cut foil-stamped and embossed, medallion gold foil-stamped one side.
SKU: 47837
Specifications
| Weight | 0.4 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 12.5 × 9.25 × 0.375 in |
| Product Type | |
| Design Name | Navy Blue |
| Size | |
| Color | Navy Blue |
| Brand | |
| Theme - Event | |
| Paper Weight | 80 lb Cover |
| SELLING UNIT | Pack, Case |
| Texture - Finish | Linen |
| Other Features | Premium |
| Made in | China |
| Count/Pack Stationery | 5 |
| Packs/Case Stationery | 10 |
















Reviews
There are no reviews yet.