Royal Consumer Products®
Art Mosaic Letterhead, 8.5″x11″, 100/pack
100% Secure payments
trought Stripe and PayPal• Trusted
Frequently bought together
1 × Seashells in the Sand Design Paper, 8.5"x11", 100/pack, 24 packs/case
Price range: $7.99 through $172.58
SELLING UNIT
19144 in stock
1 × Scroll School Design Paper, 8.5"x11", 100/pack, 24 packs/case
Price range: $7.99 through $172.58
SELLING UNIT
1212 in stock
Description
Art Mosaic Business Letterhead, 8.5″x11, 100/PK.
Buy Art Mosaic Letterhead 8.5″x11, 100 Sheets of printable letterhead 8.5″x11″ printed on 90 gsm, 24lb.
Great for personal and business coreespondence, announcements, invitations and more.
Inkjet and laser printable.
Print Geographics Stationery for Free with Clickn’ Print.
SKU: 48447
Specifications
| Weight | 1.24 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 11 × 8.5 × 0.5 in |
| Product Type | |
| Design Name | Art Mosaic |
| Size | |
| Color | Design |
| Brand | |
| Theme - Event | |
| Paper Weight | 24 lb, 90 gsm |
| SELLING UNIT | Pack |
| Texture - Finish | Matte |
| Printing | Inkjet, Laser |
| Eco Features | 30% Post-Consumer |
| Made in | China |
| Count/Pack Stationery | 100 |
| Packs/Case Stationery | 12 |
















Reviews
There are no reviews yet.