Sale!
Royal Consumer Products®
Elegant Frame Mailing Labels, 1″x2.63″, 150/pack, 12 packs/case
100% Secure payments
trought Stripe and PayPal• Trusted
Frequently bought together
This item: Elegant Frame Mailing Labels, 1"x2.63", 150/pack, 12 packs/case
Price range: $5.99 through $64.69
Price range: $5.99 through $64.69
SELLING UNIT
2148 in stock
1 × Gold Flowers Design Paper, Gold Foil, 8.5"x11", 40/pack, 24 packs/case
Price range: $10.99 through $237.38
SELLING UNIT
19553 in stock
1 × School Design Paper, 8.5"x11", 100/pack, 24 packs/case
Price range: $7.99 through $172.58
SELLING UNIT
3017 in stock
Description
Elegant Frame Mailing Labels, 1″x2.63″, 150/PK.
5 sheets 8.5×11, 80 gsm, 20 lb, Matte Adhesive White Labels, 30 labels 1″x2.63″ per sheet.
Printed one side.
Use Iclicknprint merge for your mailing labels and more!
SKU: 49834
Specifications
| Weight | 0.24 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 11 × 8.5 × 0.1875 in |
| Product Type | |
| Design Name | Elegant Frame |
| Size | |
| Color | Design |
| Brand | |
| Theme - Event | |
| Paper Weight | 20 lb, 75 gsm |
| Card/Label Size | 1"x2.63" |
| SELLING UNIT | Pack, Case |
| Texture - Finish | Matte |
| Printing | Inkjet, Laser |
| Made in | China |
| Count/Pack Stationery | 150 |
| Packs/Case Stationery | 12 |

















Reviews
There are no reviews yet.