Sale!
Ivory Gold Foil-Lined Envelopes No.10, 4.12″x9.5″, 25/pack, 24 packs/case
Ivory Gold Foil Lined No.
10 Envelopes, 25/PK.
Buy Ivory Gold Foil Lined Envelopes No.
10, 25 Envelopes No 10, 4.125″x9.5″ printed on 100 gsm, 28lb Ivory Paper Gold foil-lined, elegant, formal envelopes, also great for holiday events and weddings..
Inkjet and laser printable.
Print Geographics Stationery for Free with Clickn’ Print.
SKU: 47365S
| Weight | 0.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 9.5 × 4.13 × 0.5 in |
| Product Type | |
| Design Name | Ivory Gold Foil-Lined |
| Size | |
| Color | Ivory/Gold Foil |
| Brand | |
| Theme - Event | |
| Paper Weight | 105 gsm, 28 lb |
| SELLING UNIT | Pack, Case |
| Texture - Finish | Foil/Lined |
| Other Features | Premium |
| Printing | Inkjet |
| Made in | China |
| Count/Pack Stationery | 25 |
| Packs/Case Stationery | 24 |






Reviews
There are no reviews yet.